Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
KLIMAX SC.
 KLIMAX SC.

Nasza firma powstała w 2006 r.

Specjalizujemy się w tematyce klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania oraz technice solarnej.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Dzięki takiemu podejściu udało nam się w bardzo szybkim tempie zyskać wielu klientów.

Cały czas rozszerzamy wachlarz oferowanych produktów i usług.

Działamy w uporządkowany i sprawny sposób, dzięki czemu czas od złożenia do realizacji zamówienia jest skrócony do minimum.

Naszą specjalnością jest dobór i montaż klimatyzacji, wentylacji oraz kolektorów słonecznych.

Dysponujemy szerokim wachlarzem usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami zarówno klimatyzacyjnymi jak i wentylacyjnymi.

Posiadamy wieloletnie doświadczeni­e i jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu, aby zapewnić naszym klientom komfortowe warunki klimatyczne zarówno w pracy jak i w domu.

O naszym profesjonalizmie i fachowym podejściu do montażu klimatyzacji i wentylacji świadc­zą pochlebne opinie wielu zadowolonych klientów, którym Klimax przygotował i wdrożył systemy klimatyzacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą realizowanych przez nas usług:

Montaż klimatyzacji

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji i wentylacji, w ramach którego realizujemy wszystkie potrzebne (lub niezbędne) instalacje zapewniające bezawaryjne i długotrwałe działanie systemu.

Wszystkie prace wykonujemy zawsze zgodnie z zaleceniami technicznymi producenta, przy najwyższym poziomie jakości i staranności wykonania.

Nasze wieloletnie praktyka, bogate doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji i wentylacji oraz wykwalifikowany personel są najlepszą gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Oferujemy kompleksowy dobór systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, z uwzględnieniem wszystkich norm i wymagań stawianych nowoczesnym i funkcjonalnym instalacjom.

Stosujemy najwyższej klasy klimatyzatory marek takich jak FUJI, LG, MITSUBISHI i wiele innych przez co realizowane przez nas zamówienia są najlepszym możliwym wyborem.

Doradztwo techniczne

Zajmujemy się doradztwem technicznym zarówno w zakresie urządzeń jak i całych systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Naszym klientom zapewniamy satysfakcję i pełne wykorzystanie wszystkich możliwości technologicznych przy doborze optymalnego, dostosowanego do ich potrzeb rozwiązania.

Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w cenach dystrybutora - łącznie z dostawą do klienta.

Nasz bogaty asortyment obejmuje różne typy klimatyzatorów takich jak:

klimatyzatory przenośne, klimatyzatory ścienne, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory okienne i wiele innych.

Gwarancją jakości dostępnych w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych są światowi producenci klimatyzacji.

Konserwacja urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Wykonujemy kompleksowe przeglądy i prace konserwacyjne urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Zapewnienie odpowiedniego przygotowania przed jak i po okresie użytkowania gwarantuje prawidłowe działanie urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - zarówno sezonowych, jak i pracujących przez cały rok.

Serwis klimatyzacji  i wentylacji

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji i wentylacji.

Strona internetowa:www.klimax-sc.pl
Wizytówka:www.klimax.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:klimax-sc@o2.pl
Telefon:fax.+48 61 664 73 11
tel.kom.+48  662 286 624
tel.kom.+48 662 286 634
Ulica:Strzeszyńska 37
Kod i miasto:60-479 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia