Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
A.D. Instal
A.D. Instal

Firma A.D.INSTAL rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2001 roku. Firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń z dziedziny inżynierii sanitarnej. Wszystko co związane jest z "obróbką powietrza" nie jest nam obce, chętnie podejmujemy się trudnych tematów z zakresu dziedzin: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, nawilzanie.
Począwszy od projektu poprzez pełne i fachowe doradztwo i wykonastwo szeregu tematów z zakresu klimatyzacji, wentylacji chłodnictwa. Inni sobie nie radzą ? sprawdź nas ! Zadzwoń do nas - chętnie słuzymy fachowym doradztwem i pomocą.
Jeśli szukacie Państwo firmy godnej zaufania do prowadzenia inwestycji związanej z klimatyzacją, wentylacją, chłodnictwem i nawilzaniem zachęcamy do współpracy. Zaprojektujemy, dobierzemy odpowiednie urządzenia, zamontujemy, przygotujemy dokumentację techniczną, powykonawczą, przeszkolimy w zakresie obsługi, zrobimy okresowe przeglady i zajmiemy się wszystkim na co Państwo nie macie czasu... ze względu na kolejne inwestycje...  :)
- klimatyzacja
- wentylacja
- chłodnictwo
- nawilżanie
Podstawowym celem działalności firmy A.D.INSTAL jest kompleksowa obsługa klientów, w ramach której zapewniamy:
- fachowe doradztwo, opracowanie koncepcji i projektów technicznych
- dostawy urządzeń
- montaż i uruchomienie dostarczanych urządzeń
- usługi serwisowe w ramach gwarancji i umów pogwarancyjnych

Pragniemy być doskonałym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania. Dlatego też staramy się  być elastyczni i budować zaufanie poprzez efekty naszej pracy. Chcemy poszerzać stałe grono klientów przez oferowanie niezmiennie wysokiej jakości usług. Satysfakcja klienta jest dla nas powodem do zadowolenia.

Jesteśmy firmą działającą sprawnie i szybko. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym celem jest wykonanie i sprostanie najbardziej złożonego zlecenia w umówionym terminie. Zdajemy sobie sprawę, iż czas jest wartością bezcenną nie tylko dla nas ale także dla naszego klienta.

Oferujemy urządzenia dla firm instalacyjnych, handlowych, a także banków, hoteli, zakładów przemysłowych, sklepów i restauracji. Oprócz kompletacji dostaw i udziału w realizacji dużych projektów posiadamy także bogatą ofertę dla małych i średnich firm instalacyjnych oraz odbiorców indywidualnych.

Oferowane przez nas urządzenia produkowane są według projektów i technologii opartych na najnowszych zdobyczach techniki. Dostarczające je firmy znane są na rynkach światowych z wysokiej jakości swoich produktów poświadczonych certyfikatami ISO 9001.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu tak zwaną "małą" klimatyzacją oferujemy sprzedaż pokojowych urządzeń klimatyzacyjnych zapewniających komfortowe warunki w niewielkich pomieszczeniach biurowych, sklepowych i mieszkalnych.

Strona internetowa:www.adinstal.com.pl
Wizytówka:www.adinstal.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@adinstal.com.pl
Telefon:+48 91 483 51 91
+48 91 431 06 21
+48 604 266 100
+48 668 667 825
Ulica:Południowa 15
Kod i miasto:71-001 Szczecin
Województwo:Zachodnio-pomorskie
Dodatkowe zdjęcia