Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
ARKTIK PHU Janusz Gomuliński
ARKTIK PHU Janusz Gomuliński
Działając na terenie całej polski oferujemy dobór, dostawę, montaż i serwis klimatyzacji w twoim domu, sklepie, biurze i wielu innych obiektach gdzie potrzebujesz chłodu. Proponujemy urządzenia wyłącznie sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia Samsung, Fujitsu, Daikin, MDV, GE i wielu innych.

Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność fachowej obsługi a także szybkiej reakcji.

Firma Arktik istnieje od 2000r. prowadząc działalność w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzacji, jak również wentylacji i instalacji elektrycznych. Oferowane przez nas produkty posiadają stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne oraz wymagane atesty higieniczne.

Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie dostawy, montażu i serwisu kompletnych instalacji klimatyzacyjnych. Wykonujemy zarówno klimatyzację pojedynczych pomieszczeń jak i systemy obsługujące większe obiekty (pomieszczenia handlowe, mieszkalne, usługowe, itp.). Polecamy również nasze usługi w zakresie wentylacji pomieszczeń jak i kompleksowych instalacji elektrycznych.

Realizujemy zlecenia „POD KLUCZ” tj. poczynając od projektu poprzez montaż, aż do pełnej opieki eksploatacyjnej nad urządzeniami i systemami. Zapewniamy pomoc w zakresie rozwiązywani nietypowych problemów technicznych. Gwarantujemy wysoki poziom jakości i staranności wykonania naszych instalacji zgodnie z zaleceniami technicznymi producentów urządzeń.

Zespół tworzący ARKTIK to instalatorzy i serwisanci posiadający certyfikaty ukończenia kursów i szkoleń w zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz uprawnienia do wykonywania prac elektrycznych. Dysponujemy liczną grupą współpracujących z nami w zakresie serwisu i montażu partnerów. Obecnie nasz serwis wykonuje konserwacje na terenie całego kraju.
Strona internetowa:www.arktik.pl
Wizytówka:www.arktik.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@arktik.pl
Telefon:tel. 78 472-59-90
fax: 22 622-50-44
tel.kom. 608-365-852
Ulica:Borowe 30
Kod i miasto:11-731 Sorkwity
Województwo:Dolnośląskie
Dodatkowe zdjęcia