Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Bilscy Termoklima
Bilscy Termoklima


Witamy Państwa na stronach naszego nowego serwisu i zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową w zakresie sprzedaży urządzeń i akcesoriów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych.


Działamy w sektorze usług klimatyzacyjno-wentylacyjnych, po wszelkie informacje prosimy kontaktować się z naszym biurem przy ulicy Gwiaździstej 7 w Poznaniu.

Spółka, którą chcę Państwu pokrótce przedstawić, powstała w styczniu 1998 roku, pod nazwą "DEVI - TERMOKLIMA", jednak jej korzenie sięgają roku 1991, gdy była częścią firmy "DRIM", potem "DEVI" s. c. itd., aż do usamodzielnienia się w roku 1998.

A mówię o tym, by pokazać, że długoletnie obcowanie z zagadnieniami klimatyzacyjnymi pozwoliło nam na uzyskanie sporego doświadczenia w tej branży. Z końcem stycznia 2001 roku zmieniliśmy nazwę na "BILSCY - TERMOKLIMA" i spółka z ta nazwą funkcjonuje do dzisiaj.

Najogólniej rzecz ujmując zajmujemy się uszlachetnianiem powietrza, a więc:

jego schładzaniem, ogrzewaniem, nawilżaniem bądź osuszaniem, jonizowaniem itd.

Głównie jednak, schładzamy powietrze w stopniu wymaganym przez różnorodne potrzeby naszych klientów oraz transmitujemy je.

W dziedzinach tych służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego, projektowania rozwiązań, kosztorysowania zaproponowanych przez nas opcji, sprzedaży oferowanych w naszych katalogach urządzeń, akcesoriów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, usług. Świadczymy usługi w zakresie montażu instalacji wentylacyjnych, filtrowentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz ich serwisowania.

Firmy podwykonawcze, które zatrudniamy, dokonują przeglądów i napraw działających już instalacji klimatyzacyjnych.
Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni (mieszkania, domy jednorodzinne, domki letniskowe), jak i firmy, od niewielkich (sklepy, biura, mała gastronomia), po fabryki, banki, budynki użyteczności publicznej, hale sportowe, baseny kąpielowe, instytuty i laboratoria naukowe itd.

Stosowana od lat dewiza: "każdy klient jest równie ważny" sprawia, że firma ma cały szereg stałych klientów, którzy na różnych etapach rozwoju swych firm lub w miarę wzrostu swych możliwości finansowych zamawiają u nas coraz nowsze, wydajniejsze i bardziej energooszczędne rozwiązania.

W 2003 roku zlikwidowaliśmy prowadzony przez lata pawilon handlowy przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu. W jego miejsce powstało Biuro Konsultacyjno - Handlowe w Poznaniu na osiedlu Winiary 2 oraz siedziba firmy przeniesiona w lasy, poza Poznań, do miejscowości Grójec 13 w pobliżu Środy Wielkopolskiej. W październiku 2006 roku, otwarliśmy przy ulicy Woźnej 13 w Poznaniu, duży salon wystawienniczo - handlowy, do którego przenieśliśmy również biuro handlowe z Winiar.

W sierpniu br, salon, po dwuletniej działalności zostal zamkniety, a biura i magazyny firmy przeniesione zostaly do willi na ulicy Gwiaździstej 7 w Poznaniu, polożonej w zielonej i cichej dzielnicy Grunwald

Strona internetowa:www.jbklima.pl
Wizytówka:www.bilscytermoklima.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:jbklima@jbklima.pl
Telefon:tel.+48 61 285 12 51
fax.+48 61 285 12 51
tel.+48 061 840 63 51
fax.+48 61 840 63 51
Ulica:Gwiazdzista 7
Kod i miasto:60-149 Poznań
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia