Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Carline
Carline
Centrum Dystrybucji Projektowania i Montażu Systemów Wentylacji, Klimatyzacji Ogrzewania i Instalacji Sanitarnych.


Firma Carline powstała w 1994 roku, początkowo jako niewielka firma świadcząca swoje usługi klientom w zakresie instalacji grzewczych i wentylacyjnych w obiektach. Wraz z upływem lat działalność firmy została rozszerzona i objęła szereg pokrewnych dziedzin związanych z budownictwem. Obecnie siedziba administracyjna firmy mieści się w Rabce-Zdrój przy ul.Zaryte 101a, natomiast centrum inżynieryjno-projektowe-logistyczne w Krakowie przy ul. Pana Tadeusza 6b.

Z każdym kolejnym rokiem zasięg działania firmy Carline wzrastał począwszy od obszaru Małopolski, a następnie sąsiednich województw, aż następnie całą Polskę, nie wykluczając przy tym inwestycji zagranicznych prowadzonych w krajach takich jak Niemcy, Austria, Włochy, Czechy i Węgry.

Obecnie firma Carline jako jeden z najlepszych specjalistów z branży budownictwa i wykonawstwa instalacji sanitarnych w obiektach w Polsce proponuje swoje usługi do szeroko zakrojonego grona odbiorców. Działalność firmy rozciąga się od małokubaturowych obiektów do wielomilionowych inwestycji z kapitałem polskim jak i zagranicznym

Międzynarodowe doświadczenie, wysokie kwalifikacje pracowników poparte udokumentowanymi certyfikatami, kreatywność i prężny zespół projektantów, kierowników robót oraz instalatorów zapewnia rzetelne, fachowe i terminowe realizacje inwestycji w branży ogrzewania, klimatyzacji, pomp ciepła i instalacji solarnych; wentylacji, instalacji przemysłowych i przeciwpożarowych, a także kanalizacyjnych i wodociągowych w obiektach. Uczestniczymy i odpowiadamy za wszystkie etapy inwestycji od decyzji WZ, poprzez przetarg, projekt wykonawczy, nadzory aż do wydania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.
Strona internetowa:www.carline.com.pl
Wizytówka:www.carline.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:carline@carline.com.pl
Telefon:

tel: +48 12 255 65 95

tel: +48 12 266 68 88

fax: +48 12 255 65 99

tel.kom: +48 609 253 257

tel.kom: +48 609 239 237

Ulica:ul. Pana Tadeusza 6B
Kod i miasto:30-727 Kraków
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia