Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Cymex Klimatyzacja
Cymex Klimatyzacja

Firma Cymex jest autoryzowanym przedstawicielem:

DAIKIN, CHIGO, HISENSE, FUJITSU, LG, MDV, SAMSUNG, GALANZ, MISTRAL, FUJI ELECTRIC, CALDO, ACSON.

Dbając o standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez certyfikaty, atesty i nasze wieloletnie doświadczenie.

Mając na uwadze poprawne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy również stałą konserwacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dla zapewnienia ekonomicznej eksploatacji oraz długotrwałego prawidłowego funkcjonowania urządzeń należy regularnie wykonywać przeglądy konserwacyjne.

Wszystkie czynności konserwacyjne pozwolą Państwu na zaoszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami oraz podniosą stan higieny zajmowanych pomieszczeń, a co w konsekwencji uchroni Twój dom przed tzw. "syndromem chorych budynków".

Posiadamy niezbędne certyfikaty Centralnego Ośrodka Chłodnictwa.

Firma Cymex posiada już 15 letnie doświadczenie w swojej branży. Głównie zajmuje się Systemami Klimatyzacji i Wentylacji. Oferuje również sprzedaż i montaż klimatyzacji oraz serwis drobnego sprzętu AGD.

Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.

Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę.

Strona internetowa:www.cymex.pl
Wizytówka:www.cymex.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:cymex@o2.pl
Telefon:tel. +48 601 733 033
tel. +48 71 724 53 31
Ulica:Głogowska 6
Kod i miasto:53-621 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Dodatkowe zdjęcia