Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Fabryka Klimatu
Fabryka Klimatu
Fabryka Klimatu od 2001 roku specjalizuje się w doradztwie, sprzedaży, montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Pracownicy naszej firmy zapewniają Państwu profesjonalną obsługę począwszy od bezpłatnego i niezobowiązującego doradztwa w zakresie doboru optymalnych urządzeń poprzez sprzedaż i montaż. W podstawowej ofercie handlowej posiadamy urządzenia klimatyzacyjne aż 6 renomowanych producentów, na które posiadamy autoryzację na sprzedaż, montaż oraz serwis, tj. Carrier, Toshiba, Fuji Electric, Sanyo, McQuay, Daikin.
Ponad wszystko cenimy sobie jakość , dlatego na przełomie 8 lat zweryfikowaliśmy marki urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na rynku Polskim i wybraliśmy 6 powyższych, naszym zdaniem najlepszych, u których stosunek ceny do  jakości jest jak najbardziej uzasadniony. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenia wszystkich producentów, dostępne na rynku europejskim w atrakcyjnych cenach.
Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, pozwólcie Państwo udowodnić sobie nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie z jakim nawiązujemy i podtrzymujemy współpracę z naszymi klientami.

Fabryka Klimatu Olsztyn klimatyzacja, wentylacja, systemy chłodnicze, klimatyzacje multi-split.
Strona internetowa:www.fabrykaklimatu.pl
Wizytówka:www.fabrykaklimatu.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@fabrykaklimatu.pl
Telefon:tel/fax: +48 89 624 85 23
Ulica:ul. Przemysłowa 21
Kod i miasto:12-100 Szczytno
Województwo:Warmińsko-mazurskie
Dodatkowe zdjęcia