Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Fast Polska
Fast Polska
Firma Fast została założona w 1992 roku przez Giordano Niello Internationl Group, jako firma mogąca stać się liderem na rynku producentów central klimatyzacyjnych. Firma zarządzana przez Panią Raffaella Niello – prezes, oraz  jej męża Pana Paolo Gasparini – dyrektor generalny, ustabilizowała swoją pozycję na rynku wprowadzając serię zawansowanych technologicznie produktów.
          
Łączna powierzchnia zakładów zlokalizowanych w Montagnana (Padova, Northern, Włochy) zajmuje powierzchnię  18000 m2 z czego 1600 to powierzchnia biurowa i serwis. Produkcja specjalistyczne komponenty urządzeń są ciągle unowocześniane tak aby zapewnić rozwój oferowanych produktów. Fabryka produkt większość z najważniejszych komponentów potrzebnych do budowy central klimatyzacyjnych. Znajomość marki na rynku klimatyzacji, produkowane urządzenia, oraz zapotrzebowania klientów pozwoliły na poszerzenie zakresu oferowanych urządzeń. Fast produkuje zarówno centrale wentylacyjne jak i rooftopy, oraz chillera i klimakonwektory pokrywając tym samym całkowicie potrzeby klienta.
 
Odpowiedź wszystkim potrzebom
 

FAST S.p.A. dostarcza produkty o wysokiej jakości spełniające wszystkie normy i oczekiwania zarówno przy zastosowaniach przemysłowych jak i cywilnych.

Kultura przemysłu

Firma Fast , jest stosunkowo młodą firmą której celem jest ciągły rozwój zarówno na rynku rodzimym jaki poza nim. Jej kapitałem jest doświadczenie, umiejętności, czułość na zmienne potrzeby rynku, oraz uwaga zwrócona na klienta, jakie otrzymała od Giordano Niello Internationl Group, - która jest pionierem na włoskim rynku klimatyzacji. Firma Fast jako część tej grupy korzysta z jej dużych umiejętności, doświadczenia w technice, produkcji oraz działaniach na rynku.
          
    
Duża część komponentów wymienników ciepła paneli wypełnianych pianka poliuretanowa, jest wykonywanych w fabryce.

Aby zapewnić sobie całkowite zaufanie klientów co do jakości produkowanych urządzeń wszystkie komponenty są testowane w laboratoriach. Urządzenia posiadają certyfikaty Eurovent Visio 2000 oraz ISO 14001, zapewniające wysoką jakość produktów. Szczególną uwagę przykłada się do regularnych szkoleń personelu na każdym etapie produkcji.


Satysfakcja klienta
Podstawowym zadaniem firmy jest dostarczyć odpowiednie dla danego klienta rozwiązanie. Dostarczamy oprogramowanie komputerowe,  wspomagające proces doboru i projektowania jednostek systemów klimatyzacji, stosowane również przez dział sprzedaży firmy oraz  przez firmy projektowe. Naszym klientom dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzi potrzebne do serwisowania urządzeń
Strona internetowa:www.fastpolska.pl
Wizytówka:www.fastpolska.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@fastpolska.hb.pl
Telefon:tel.kom. 601-890-006
fax 71 358-24-49
Ulica:Adamczewskich 12
Kod i miasto:54-530 Wrocław
Województwo:Dolnośląskie
Dodatkowe zdjęcia