Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
KLIMAT Sp. z o.o.
KLIMAT Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Klimat Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi wysokiej jakości w branży klimatyzacji, wentylacji i zasilania. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra techniczna, profesjonalna obsługa klienta wyznacza naszą wysoką pozycję na rynku.Naszym celem jest dalszy rozwój, stałe podnoszenie kwalifikacji, poznawanie nowości technicznych i technologicznych związanych z naszą działalnością dla zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Jakość w naszej firmie jest priorytetem, dotyczy to pracy na każdym stanowisku i obowiązuje całą załogę. Zarząd firmy dba o swoją załogę, a każdy pracownik dąży do ciągłej poprawy jakości, efektywności i wydajności swojej pracy.

W strumieniu naszych wiodących specjalności, przodująca była zawsze klimatyzacja precyzyjna. Przez wiele lat pracy i doświadczeń na rynku, uformowały się dwa równoległe, dodatkowe nurty, na których opieramy naszą działalność z powodzeniem oferując je naszym klientom. Są to zasilanie gwarantowane, oraz kompleksowa obsługa techniczna budynków.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich firm jak: Emerson Liebert Hiross, Stulz, RC Polska, Daikin, Fuji Electric.

Gwarantujemy kompleksową usługę od projektu, poprzez dobór urządzeń, dostawę i montaż, po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.
    
Oferujemy:
- szeroką ofertę w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacji komfortu oraz klimatyzacji precyzyjnej,
- kompleksowe usługi w zakresie doboru systemu i dostawy urządzeń zasilania gwarantowanego, modernizacja istniejących już systemów,
- obsługę i serwis instalacji technologicznych w budynkach użyteczności publicznej,
- doradztwo techniczne w całym zakresie działalności.

Jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę – 7 dni w tygodniu.

Mamy nadzieje, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. W naszych działaniach stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.
Strona internetowa:www.klimat.gda.pl
Wizytówka:www.klimat-gdynia.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:klimat@klimat.gda.pl
Telefon:

tel. +48 58 665 33 33
fax. +48 58 665 22 33

Ulica:Rtęciowa 39
Kod i miasto:81-161 Gdynia
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia