Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
Sierax
Sierax
Produkcja filtrów powietrza do wentylacji i klimatyzacji

Od 1998 roku specjalizujemy się w produkcji kieszeniowych, kasetowych i płaskich filtrów powietrza do wentylacji i klimatyzacji w klasach od G-3 do F-9 (wg PN-EN-779), we wszystkich dostępnych rozmiarach. Wytwarzane przez nas filtry  spełniają warunki obowiązujące w Unii Europejskiej. Doskonale spisują się w centralach wentylacyjnych między innymi: VTS, VBW, FRAPOL, SWEEGON, DOSPEL, JUWENT jak również w szafach klimatyzacji precyzyjnej: DENCO, HIROSS itp. Stosowane do produkcji surowce i materiały są pochodzenia europejskiego i posiadają wszelkie stosowne dopuszczenia. Zautomatyzowana linia produkcyjna pozwala w krótkim czasie na realizacje zamówień i wysoką jakość oferowanych produktów przy zachowaniu korzystnych cen..
Dostawa w każde miejsce w Polsce

Korzystamy z usług firmy kurierskiej, wysyłki realizowane są 2 razy w tygodniu. W przypadku ilości jednostkowych koszt wysyłki - 20,00 zł + VAT. Większe zamówienia wysyłamy na nasz koszt.

Przy większych zamówieniach filtry dowozimy na nasz koszt własnym transportem.

Dostawy  w obrębie Poznania realizowane są nieodpłatnie naszym transportem minimum 2 razy w tygodniu, niezależnie od wielkości zamówienia.

Na rynku sprawdziliśmy się jako solidny dostawca filtrów, co zaowocowało stałą współpracą z wieloma firmami i instytucjami na terenie całego kraju.
Misja - czyste powietrze w twoim otoczeniu

Współpracujemy z liczną grupą odbiorców na terenie całego kraju. Są to firmy specjalizujące się w montażu i serwisie instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, jak również bezpośredni użytkownicy (zakłady przemysłowe, centra handlowe, szpitale, hotele, baseny, biura, obiekty użyteczności publicznej, itp.)

Na życzenie klienta wystawiamy do zamówionej partii towaru deklaracje zgodności producenta.

Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci, zaowocowało ciągłym podnoszeniem jakości oferowanych przez nas wyrobów poprzez modernizowanie linii technologicznej tak, abyście mogli Państwo otrzymać produkt wysokiej jakości, w możliwie krótkim terminie i po korzystnych cenach z dostawą "pod drzwi".
Strona internetowa:www.sierax.poznan.pl
Wizytówka:www.sierax.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@filtrypowietrza.eu
Telefon:tel. 61 427-66-17
Fax 61 427-66-17
tel.kom. 697-073-202
Ulica:Bliżyce 3
Kod i miasto:62-085 Skoki
Województwo:Wielkopolskie
Dodatkowe zdjęcia